ogłoszenia towarzyskie

O nas

Super-randka.pl to jeden z najstarszych serwisów randkowych w naszym kraju. Swoją działalność kilkanaście lat temu zaczynaliśmy od gazety o bliźniaczej nazwie, a dzięki niej z sukcesami połączyliśmy niezliczoną ilość par. Szczęście naszych Klientów, to nasz nadrzędny cel!

W dzisiejszych czasach, gdy styl życia wymaga od nas ciągłego pośpiechu, a brak czasu jest jednym z największych i ogólnych problemów społecznych, brak nam często, nawet krótkiej chwili, by poznawać nowych ludzi. Nasz serwis pozwala zaoszczędzić czas i w krótkim czasie znaleźć Partnera bądź Partnerkę stworzoną właśnie dla Ciebie.

Dzięki formularzowi rejestrowemu w sposób idealny dobierzemy oferty, które najlepiej pasują do Twoich oczekiwań. W ten sposób otrzymasz tylko interesujące Cię oferty. Nasz serwis zapewnia pełną prywatność, dlatego możesz nam zaufać.

Jeśli jesteś osobą nieśmiałą ten serwis jest również dla Ciebie, Internet to doskonałe miejsce by zapoznać wiele ciekawych osób, a wśród nich tą jedyną. Dzięki możliwości korespondencji, możesz pozbyć się stresu i początkowej tremy. Sprawi to że łatwiej nawiążesz kontakt z drugą osobą, co z pewnością zaowocuje pozytywnymi relacjami, a być może miłością.

Super-randka.pl to serwis dla singli, ludzi cierpiących na chroniczny brak czasu oraz tych mniej śmiałych, ale przede wszystkim nasz serwis ma służyć znajdowaniu przez wszystkich jego użytkowników prawdziwej miłości.

 

W dniu 06 marca 2014 roku została podjęta decyzja o wstrzymaniu druku Super Randki. Dziękujemy za ponad 10 lat spędzone z nami.

 

Zarejestruj się bezpłatnie!

facebook